DR. NİLAY ALACALI (Kurucu)
 Nilay Alacalı

Nilay Alacalı

Bir tıp doktoru olarak, 25 yılı aşkın bir süredir danışanlarımla birlikteyim. Edindiğim deneyimler sonucunda kronik hastalıkların tedavisinde mevcut modern tıp sisteminin hastalığın belirtilerini tedavi ettiğini ve hastalığın esas kaynağına inmediği için yetersiz kaldığını fark ettim.

Günümüzde sağlığa büyük bütçeler ayrılıyor olmasına karşın diabet, obezite, kronik kalp hastalıkları, kanser, Alzheimer ve daha pek çok hastalığın yüzdesi katlanarak artıyor. Besin ve ilaç endüstrisinin oluşturduğu kaotik yapının yanı sıra yaşam tarzı bilincindeki eksiklikler ve hatalar dolayısıyla çok daha yaygın hale geliyor.

Buna karşılık, bilimsel olarak yapılan pek çok tarafsız çalışma, kronik hastalıkların, yaşam tarzında uygulayacağımız basit değişiklikler ve bilinçli beslenme yaklaşımları ile tedavi edilebileceğini kanıtlıyor.

Bu noktada White Point ailesi olarak, Fonksiyonel Tıp, Sağlık ve Yaşam Danışmanlığı ve Kundalini Yoga ve Meditasyon yaklaşımları aracılığıyla insanın içinde taşıdığı sonsuz şifalanma potansiyeli ile temasa geçebileceğini fark etmesini sağlama misyonumuz şekilleniyor.

Bu misyon doğrultusunda White Point olarak daha sağlıklı bir bedene, daha sakin, dengeli ve net bir zihin yapısına, neşeli ve canlı bir ruh haline doğru yaptığınız yolculukta sizlere eşlik etmek için buradayız.

Keyifli yolculuklar.

White Point Kurucusu Nilay Alacalı

NİLAY ALACALI CV