Bütünsel Arınma Programı

İnsan bedeni, bilinci ve bilgeliği ile ne zaman arınması gerektiğini kesinlikle bilir. Çoğunlukla ilkbahar ve sonbahar dönemlerinde, beden doğal olarak bir soğuk algınlığını, kırgınlık, halsizlikle kendisini arındırmaya başlar. Bazı insanlar bu süreci ağrılar ve eklem ağrıları ile deneyimler. Bu ağrılar, bedenden atılması gereken toksinlerin varlığını göstermektedir.

Sindirim problemleri, baş ağrısı, migren ağrıları, kronik boğaz akıntıları, düşük enerji düzeyleri, ruh hali dalgalanmaları, kolay irrite olma ve çabuk öfkelenme, depresyon, egzema, cilt irritasyonları, eklem ağrıları, astım ve/veya kilo alma gibi sorunlardan muzdaripseniz bu toksin belirtileri, özel bir yiyecek ya da sıklıkla yediğimiz yiyeceklerle ilgili olabilir.

Normal koşullarda, bedenimiz kendisine zararlı olan toksinleri karaciğer, böbrekler, barsaklar, solunum yolu ve ter ile deriden atarak temizler ve kendisini arındırır. Bu anlamda oldukça ileri düzeyde mükemmel bir koordinasyonla çalışan mucizevi işleyen bir mekanizmaya sahibiz! Günümüzde, rant sistemlerinin içinde yuvalandığı besin, tarım, ilaç v.s. gibi farklı endüstrileşmiş mecraların, özde mükemmel olan insan sağlık sistemine manipulatif yaklaşımlarla verdiği zararlar bedenin normal olan bu arındırma fonksiyonunu bozmuş, kronik hastalıkların artmasına neden olmuştur. Detoks işlemi, insanların zaman zaman moda diye ya da geçici bir heves ile uyguladıkları bir şey olarak hala kullanılmakta ve farklı kişiler için farklı şeyler ifade etmektedir. Bu nedenle de bazen karmaşaya da neden olabilmektedir.

Ancak günümüz sağlık ihtiyaçları göz önünde bulundurulursa ‘’Detoks’’ kelimesinin içeriğinin farklı bir boyuta taşınma gerekliliği doğmuştur. Mükemmeliyeti bozulan enerjisel organizmamızı, sadece bir kaç kere yapılacak bir uygulama ile değil, zihin ve duyguların farklı katmanlarını şifalandıracak ve belki de yaşam boyu sürebilecek bir arınma ile sağaltmak gerekecektir.

‘’BÜTÜNSEL ARINMA PROGRAMI’’ ile, zihin ve duygular düzeyinin bütünlüğünün tüm yaşam alanlarımızda, sağlığın yedi sistemi ile ele alındığı şifalanma hedeflenmektedir. Sağlığın bu yedi sistemini enerjisel olarak bütünleyen şifalandıran, farklı renkteki fito besleyicilerle uygulanan gökkuşağı beslenmesi ve yine arındıran, şifalandıran yaşam tarzı alışkanlıkları ile dayanıklılık ve sürdürülebilir yüksek performans düzeylerine kavuşmanıza yardımcı olmak, bu programın amaçlarından en önemlisidir.

Bütünsel Arınma, 21. yüzyılın sağlık ihtiyaçlarına en iyi yanıtı vermek için batının modern bilimi ile geleneksel doğu tıbbını ve diğer şifalanma yöntemlerini birleştiren bir yaklaşım. Bir Fonksiyonel Tıp Yaklaşımı! POST MODERN BİR YAKLAŞIM! Bizi sağlık, enerji ve doyumdan uzak tutan her türlü engeli aşmanın sistematik, bilimsel ve sanatsal bir yoludur.

Öyleyse Yaşamınızı Dönüştürecek Olan Bütünsel Arınmaya Hoş Geldiniz!

∙       Hormon sistemi, sindirim, kalp, kemikler ve beyin de dahil olmak üzere toksik yükler altında mücadelede olan bedeninizin bütün parçalarını şifalandırmaya başlayacaksınız.
∙       Kilolarınızı bırakacak, enerjinizi artıracak, ağrı, acı ve sızılarınızı şifalandıracak, sizi hastalandıran semptomlardan iyileşecek, yıllarca olduğunuzdan daha enerjik, canlı, sakin ve dengeli hissedeceksiniz.
∙       Toplum, aile ve kendiniz ile olan ilişkiniz de arınmış olacak.
∙       Yiyeceklerle, hareketle, yeni düşünce kalıpları ve duygusal ifadelerle arınacaksınız.
∙       İçsel çatışmaları ve blokojları kıracak ve bu da uzun süre ertelediğiniz rüyalarınızı izlemeniz, iş, sevgi ve kişisel mennuniyetiniz için özgürleşeceksiniz.
∙       Yoksun ya da mahrum değil besleniyor hissedeceksiniz. Çünkü bazen en iyi arınma, bir şeyleri kesmek yolu ile değil, ama daha ziyade ihtiyacınız olanın fazlasını hayatınıza getirmekle etkili olmaktadır.