ButunselArinma_Blog

Geldi Bahar Ayları, Başlıyor Bütünsel Arınma Programı!

Sevgili WhitePoint takipçileri,

Arınmanın, yenilenmenin, yaratımın en çiçekli dönemi olan bahar mevsimini kucaklarken bedenimiz de bu yeni döneme uyumlanıyor.
İnsan bedeni, bilinci ve bilgeliği ile ne zaman arınması gerektiğini kesinlikle bilir. Çoğunlukla ilkbahar ve sonbahar dönemlerinde, beden doğal olarak bir soğuk algınlığını, kırgınlık, halsizlikle kendisini arındırmaya başlar. Bazı insanlar bu süreci ağrılar ve eklem ağrıları ile deneyimler. Bu ağrılar, bedenden atılması gereken toksinlerin varlığını göstermektedir.

Sindirim problemleri, baş ağrısı, migren ağrıları, kronik boğaz akıntıları, düşük enerji düzeyleri, ruh hali dalgalanmaları, kolay irrite olma ve çabuk öfkelenme, depresyon, egzema, cilt irritasyonları, eklem ağrıları, astım, ve/veya kilo alma gibi sorunlardan muzdaripseniz bu toksin belirtileri, özel bir yiyecek ya da sıklıkla yediğimiz yiyeceklerle ilgili olabilir.

26 Mart – 30 Nisan 2017 tarihleri arasında gerçekleştirmeye hazırlandığımız ‘’BÜTÜNSEL ARINMA PROGRAMI’’ ile zihin ve duygular düzeyinin bütünlüğünün tüm yaşam alanlarımızda, sağlığın yedi sistemi ile şifalamayı hedefliyoruz. Sağlığın bu yedi sistemini enerjisel olarak bütünleyen şifalandıran, farklı renkteki fito besleyicilerle uygulanan gökkuşağı beslenmesi ve yine arındıran, şifalandıran yaşam tarzı alışkanlıkları ile dayanıklılık ve sürdürülebilir yüksek performans düzeylerine kavuşmanıza yardımcı olmak, programımızın amaçlarından en önemlisidir.

Bütünsel Arınma ile:

∙ Hormon Sistemi, sindirim, kalp, kemikler ve beyin de dahil olmak üzere toksik yükler altında mücadelede olan bedeninizin bütün parçalarını şifalandırmaya başlayacaksınız.

∙ Kilolarınızı bırakacak, enerjinizi artıracak, ağrı, acı ve sızılarınızı şifalandıracak, sizi hastalandıran semptomlardan iyileşecek, yıllarca olduğunuzdan daha enerjik, canlı, sakin ve dengeli hissedeceksiniz.

∙ Toplum, aile ve kendiniz ile olan ilişkiniz de arınmış olacak.

∙ Yiyeceklerle, hareketle, yeni düşünce kalıpları ve duygusal ifadelerle arınacaksınız.

∙ İçsel çatışmaları ve blokojları kıracak ve bu da uzun süre ertelediğiniz rüyalarınızı izlemeniz, iş, sevgi ve kişisel mennuniyetiniz için özgürleşeceksiniz.

∙ Yoksun ya da mahrum değil besleniyor hissedeceksiniz. Çünkü bazen en iyi arınma, bir şeyleri kesmek yolu ile değil, ama daha ziyade ihtiyacınız olanın fazlasını hayatınıza getirmekle etkili olmaktadır.

Katılım Bedeli: 550 TL
ERKEN KAYITTA %15 İNDİRİM: 475 TL
Erken kayıt için son gün: 19 Mart 2017
KATILMAK İÇİN: http://wpvarolusumuz.com/iletisim/

Katılmak için Facebook sayfamızdan mesaj atabilir ya da web sitemizden iletişime geçebilirsiniz.